Niesamowite wejście firmy Astrongery na rynek

Panele fotowoltaiczne

Rynek paneli fotowoltaicznych rozrasta się z roku na rok. Odnawialne źródła energii cieszą się coraz większym powodzeniem ze względu na rosnącą świadomość społeczeństwa odnośnie ekologii, a także dzięki swojej energooszczędności i możliwości oszczędzenia dużych kwot, w dłuższym okresie.

Korzyści płynące z fotowoltaiki to nie tylko czysta oszczędność pieniędzy, to także większa niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej, możliwość uzyskania dofinansowania. Panele fotowoltaiczne maja długą trwałość i są łatwe w obsłudze. Wpływają korzystnie na środowisko między innymi z tego powodu, że pozwalają korzystać z niewyczerpywalnej energii.

Jakie panele dla Ciebie?

W 2020 roku pojawił się raport jaka firma wiedzie prym w produkcji, najlepszych jakościowo paneli fotowoltaicznych. Najlepszy wynik osiągnęła nowa marka, pochodząc z Chi firma Astronergy. Skupia się ona na produkcji modułów jednostronnych przeznaczonych na dach. W roku 2020 frima wyprodukowała panele o łącznej mocy 4,2 GWp. Jest to naprawdę imponujący wynik.

Zaletą paneli Astronergy jest ich niezawodność. Gwarancja wynosi 12 lat, normą na rynku jest 12 lat więc Astrongery podnosi średnią. Biorąc pod uwagę ceny paneli tego producenta, inwestycja powinna się zwrócić w ciągu okresu gwarancji.

Co wyróżnia panele Astrongery?

Ciekawostką jest, że panele tego producenta są unikatowe pod względem wielkości. Najmniejsze panele są większe niż, to co jest przyjmowane za standard, a największe są widoczne z satelity!

Podsumowując firma cieszy się dużym powodzeniem od 2020 roku i zdobywa liczne nagrody i uznanie na rynku fotowoltaiki.