Laweta 24H. Znajdź numer przed wyruszeniem w drogę

Kiedy planujemy dłuższą podróż, z reguły dbamy o to, by sprawdzić stan techniczny naszego samochodu. Zdarza się oddawać auto do warsztatu tak, by fachowiec mógł ocenić, czy nie lepiej wymienić niektóre podzespoły przed wyjazdem np. na wakacje. Jeśli wszystko jest już zrobione, upewniamy się, czy nie trzeba uzupełnić stanu płynów eksploatacyjnych? Sprawdzamy stan opon, myjemy auto. Teraz możemy przystąpić do pakowania. Niestety to, że wszystko sprawdziliśmy, nie oznacza wcale, że nic się nie wydarzy. Samochód składa się z wielu elementów i każdy z nich może się prędzej zepsuć.

Ważne, aby być na to przygotowanym. Laweta 24H będzie wyjście awaryjnych w razie nieprzewidzianych sytuacji. Choć obecnie stale jesteśmy online i każdy ma przy sobie smartfona, technologia może zawieźć. Może też nie być zasięgu.

Dobrą praktyką jest więc wcześniejsze przygotowanie sobie krótkiej listy firm zajmujących się holowaniem, z których usług będziemy mogli skorzystać na trasie naszej podróży. Lista będzie zawierała numery telefonów i adresy firm oraz pobliskich warsztatów.