Bagażniki samochodowe

Bagażniki samochodowe są przeznaczone do samochodów, które mają niewielki bagażnik lub hatchback. Można znaleźć proste i bardziej złożone modele z zaawansowanym mechanizmem i systemem blokującym, co będzie kosztować około tysiąca złotych. Bagażnik dachowy jest uważany za jeden z najlepszych na rynku. Waży tylko kilka kilogramów, nie rdzewieje i ma dobrą pojemność, dzięki czemu może zmieścić nawet cztery rowery.

Ważne jest, aby relingi dachowe pasowały do Twojego pojazdu i aby leżały na dachu. Jednym z najlepszych sposobów, aby to osiągnąć, jest – i nie możemy tego wystarczająco podkreślić – zmierzenie i odzwierciedlenie tego najpierw na kartonie. Podczas pomiarów nie należy niczego umieszczać na pojeździe. Stosowane są wysokiej jakości szyny ze stali nierdzewnej, które ułatwiają montaż i zwiększają trwałość. Podczas próby zamontowania bagażnika na dachu pojazdu możesz napotkać dodatkowe przeszkody, takie jak świetliki lub szyberdachy. Niektóre pojazdy mogą wymagać wiercenia otworów w celu zamontowania bagażnika.

Box dachowy to akcesorium do pojazdów, z którego korzystasz, gdy nie podróżujesz sam. Dzięki niemu możesz przechowywać swój sprzęt sportowy w samochodzie, gdy nie jest używany. Można go zamontować na każdym samochodzie, ale jego pojemność jest różna w zależności od modelu pojazdu. Box dachowy powinien być dobrze dopasowany do reszty wnętrza samochodu, aby nie kolidował z innymi elementami w aucie.

Bagażniki samochodowe to doskonały wybór dla osób, które chcą przechowywać swoje rowery w bezpiecznym miejscu z tyłu samochodu lub SUV-a. Mają klasyczną formę i praktyczną, dobrze przemyślaną konstrukcję. Podstawa pozostaje nieruchoma, gdy bagażnik służy do przewożenia rowerów, po rozładowaniu można ją złożyć, po zamontowaniu jest przytrzymywana przez tylną klapę.